Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші переваги: - Ця модель стола зроблена з міцного загартованого скла, захищеного від механічних пошкоджень з 3 D-малюнком + МДФ — Ніжки столу та стільців виготовлені з хромованої сталі з заглушками — Високоякісний фотодрук на стільницях Розміри столу: ширина 70 см * довжина 110 см, у розкладеному вигляді 140 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | стіл розсувний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Так |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 790 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Товщина стільниці | 22 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований, загартоване скло |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Царговий пояс столу | МДФ фарбований |
- Ціна: 6 300 ₴




