Комплект меблів для кухні з оригінальним декором! Розкладний стіл і 4 стільці!
Надсилання товару всією Україною накладеною платежетою (з попередньою платою) на Нову пошту. Також можливо оформити кур'єрську доставку.
Наші переваги: - Стільниця виготовлена з міцного ламінованого дсп
- Ніжки столу та стільців дерев'яні
Розміри столу: ширина 70 см * довжина 110 см, у розкладеному вигляді 140 см
Стільці: сидіння і спинка м'які, покриті щільною тканиною велюр
Серед переваг таких меблів: стабільність у разі впливу високих температур; несприйнятливість до вологості; забруднення не можуть проникнути в структуру матеріалу; довговічність; безпека, унікальний, чудовий зовнішній вигляд, доречний в інтер'єрах усіх стилів і поєднується з усіма матеріалами;
У догляді можна користуватися як звичайними мийними засобами; екологічна чистота — матеріал стільниці у своєму складі не має жодних шкідливих речовин або небезпечних хімічних сполук
Залишилися питання телефонуйте, пишіть на вайбер 095-12-13-095 Ян-відсилання з Чернігівської обл.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 5 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стілець | 4 шт. |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас стільця | гнута фанера, сталь покрита фарбою |
| Спинка | гнута фанера |
| Сидіння | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 430 мм |
| Глибина стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Ширина сидіння | 430 мм |
| Глибина сидіння | 390 мм |
| Висота спинки | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | велюр |
- Ціна: 10 600 ₴










