Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Ця модель стола зроблена з міцного ламінованого дсп.
Ніжки дерев'яні
Легко розкладається
Розміри столу: ширина 70 см * довжина 110 см, у розкладеному вигляді 140 см, висота столу 77 см
Доставка новою поштою на відділення, а також на будинок, кур'єром нової пошти
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно |
| Колір | Капучино |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Вага | 20 кг |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 5 600 ₴



