Комплект меблів для кухні з оригінальним декором! Круглий стіл і 4 стільці!
Надсилаємо товар всією Україною накладеним платежем на Нову пошту. Також можливо оформити кур'єрську доставку.
Наші переваги: - Стільниця виготовлена з міцного ламінованого дсп
- Ніжки столу та стільців металеві, покриті порошковою фарбою
Розміри столу: 105*105, висота 78 см
Розміри стільця: висота загальна 92 см, ширина 45 см, висота сидіння 48 см, глибина сидіння 42 см, сидіння і спинка м'які, покриті щільною тканиною велюр
Серед переваг таких меблів: стабільність у разі впливу високих температур; довговічність; безпека, унікальний, чудовий зовнішній вигляд, доречний в інтер'єрах усіх стилів і поєднується з усіма матеріалами;
У догляді можна користуватися звичайними мийними засобами; екологічна чистота — матеріал стільниці у своєму складі не має жодних шкідливих речовин або небезпечних хімічних сполук
Залишилися питання телефонуйте, пишіть на вайбер 095-12-13-095 Ян
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 5 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | кругла |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стілець | 4 шт. |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Упаковка стільця/крісла/табурета | У розібраному вигляді |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Спинка | гнута фанера |
| Сидіння | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 920 мм |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Ширина сидіння | 450 мм |
| Глибина сидіння | 430 мм |
| Висота спинки | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | велюр |
- Ціна: 10 800 ₴






