Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільці обідні, кухонні від турецького виробника.
Ніжки металеві
Спинка та сидіння м'які. Оббивка виготовлена зі щільного велюру.
Розміри: висота 92 см
Висота сидіння 47 см
Ширина 45 см
Глибина 43 см
Доставка новою поштою, спосіб оплати на ваш вибір
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 920 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 920 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | велюр |
- Ціна: 1 750 ₴

