Комплект меблів для кухні з оригінальним декором! Розкладний стіл і 4 стільці! Надсилаємо товар по всій Україні новою поштою (оплата під час отримання). Також можливо оформити кур'єрську доставку. Усі комплекти сертифіковані та виготовлені за Європейськими стандартами!!
- Ця модель стола зроблена з міцного загартованого скла, захищеного від механічних пошкоджень з 3 D малюнком
- Ніжки столу та стільців виготовлені з хромованої сталі з заглушками
- Високоякісний фотодрук на стільницях і стільцях
Розміри столу: ширина 70 см * довжина 110 см, у розкладеному вигляді 140 см
Стільці: сидіння і спинка м'які. Зроблені з якісного щільного шкірозамінника. Розміри стільця: -Висота загальна 97 см -Висота сидіння 45 - Ширина сидіння 43 -Глибина сидіння 42 Висота столу: 79см
Наші переваги: Кольори насичені та яскраві, комплекти в живу вигляд ще гарніший, ніж на фото Товар приїжджає на Нову пошту без пошкоджень, тому що ми робимо надійне паковання Легко самому зібрати в домашніх умовах Малюнок під склом, тому згодом він вам не змиється, стабільний під час впливу високих температур; Кухонні комплекти стійкі до вологості Довговічні; У догляді можна користуватися як звичайними мийними засобами, так і спеціальними, призначеними для скла. Якщо у вас залишилися питання телефонуйте нашому менеджеру, або пишіть на вайбер 0951213095 Ян
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 5 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стілець | 4 шт. |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Опори столу | хромована сталь |
| Царговий пояс столу | МДФ фарбований |
| Спинка | метал |
| Сидіння | МДФ |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 790 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 970 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Ширина сидіння | 430 мм |
| Глибина сидіння | 400 мм |
- Ціна: 10 400 ₴









