Комплект меблів для кухні з оригінальним декором! Розкладний стіл (130 см (+40 см) * 80 см) і 6 стільців!
Надсилання товару всією Україною накладеним платежем (з передплатою) на Нову пошту. Також можливо оформити кур'єрську доставку.
- Ця модель стола зроблена з міцного загартованого скла, захищеного від механічних пошкоджень з 3 D малюнком,
- Ніжки столу та стільців виготовлені з хромованої сталі з заглушками
- Високоякісний фотодрук на стільницях і стільцях
Розміри столу: ширина 80 см * довжина 130 см, у розкладеному вигляді 170 см Стільці: сидіння і спинка м'які. Зроблені з якісного щільного шкірозамінника. Розміри стільця: -Висота загальна 97 см — Висота сидіння 45 — Ширина сидіння 43 -Глибина сидіння 42 Висота столу: 77см
Наші переваги: Кольори насичені та яскраві,комплекти на живу вигляд ще гарніші, ніж на фото Товар приїжджає на Нову пошту без пошкоджень, тому що ми робимо надійне паковання Легко самому зібрати в домашніх умовах Малюнок під склом, тому згодом він вам не змиється Стіл стабільний у разі впливу високих температур; Кухонні комплекти стійкі до вологості Довговічні; У догляді можна користуватися як звичайними мийними засобами, так і спеціальними, призначеними для скла;
Якщо у вас залишилися питання телефонуйте нашому менеджеру, або пишіть на вайбер 095-12-13-095 Ян
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість персон | 6 |
| Кількість предметів | 7 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стілець | 6 шт. |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Упаковка стільця/крісла/табурета | У розібраному вигляді |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ фарбований, скло з малюнком |
| Опори столу | хромована сталь |
| Царговий пояс столу | МДФ фарбований |
| Каркас стільця | хромована сталь |
| Спинка | екошкіра, метал |
| Сидіння | екошкіра, МДФ |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1300 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 430 мм |
| Глибина стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 970 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Ширина сидіння | 430 мм |
| Глибина сидіння | 420 мм |
| Висота спинки | 550 мм |
- Ціна: 11 200 ₴


