Комплект меблів для кухні з оригінальним декором! Розкладний стіл (130 см (+40 см) * 80 см) і 6 стільців!
Надсилання товару всією Україною накладеною платежетою (попередньо сплаву) на Нову пошту Також можливе оформити кур'єрську доставку. Усі комплекти сертифіковані та виготовлені за Європейськими стандартами!!
-Столешниця виготовлена з міцного загартованого скла, захищеного від механічних пошкоджень із 3 D-малюнком + МДФ плита, каркас стола виготовлений із металевої конструкції, яка міцно скручується з металевими ніжками та з часом не розхитується — Ніжки столу та стільців виготовлені з хромованої сталі з заглушками — Високоякісний фотодрук на стільницях
Розміри столу: ширина 80 см * довжина 130 см, у розкладеному вигляді 170 см Стільці: сидіння і спинка м'які. Зроблені з якісного щільного шкірозамінника. Розміри стільця: -Висота загальна 88 см — Висота сидіння 48 — Ширина сидіння 39 — Глибина сидіння 42 Висота стола: 79см
Наші переваги: Кольори насичені та яскраві,комплекти в живу мають ще кращий вигляд, ніж на фото Товар приїжджає на Нову пошту без пошкоджень, тому що ми робимо надійне паковання Легко самому зібрати в домашніх умовах Малюнок під склом, тому згодом він вам не змиється Стіл стабільний у разі впливу високих температур;
Кухонні комплекти стійкі до вологості Довговічні; У догляді можна користуватися як звичайними мийними засобами, так і спеціальними, призначеними для скла;
Якщо у вас залишилися питання телефонуйте нашому менеджеру, або пишіть на вайбер 095-12-13-095 Ян
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений емаль |
| Колір оббивки | Зелений |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | хромована сталь |
| Каркас стільця | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість персон | 6 |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стільниця | скло |
| Кількість предметів | 7 |
| Опори столу | хромована сталь |
| Стілець | 6 шт. |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 800 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному стані | 1300 мм |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 880 мм |
- Ціна: 11 200 ₴






