Комплект меблів для кухні з оригінальним декором! Розкладний стіл і 4 стільці!
Відсилання товару всією Україною накладеною платежетою (оплата під час отримання) на Нову пошту. Також можливо оформити кур'єрську доставку.
Наші переваги: - Стільниця виготовлена з міцного загартованого скла, захищеного від механічних пошкоджень з 3 D-малюнком + МДФ плита, каркас стола металевий — Ніжки столу та стільців виготовлені з хромованої сталі з заглушками (або покриті порошковою фарбою) — Високоякісний фотодрук на стільницях
Розміри столу: ширина 70 см * довжина 110 см, у розкладеному вигляді 140 см Стільця: сидіння і спинка м'які. Зроблені з якісного щільного шкірозамінника. Розміри стільця: Висота загальна 88 см Висота сидіння 48 Ширина сидіння 39 Глибина сидіння 42
Серед переваг таких меблів: стабільність у разі впливу високих температур; несприйнятливість до вологості; забруднення не можуть проникнути в структуру матеріалу; довговічність; безпека, що забезпечується використанням спеціального загартованого скла; унікальний, чудовий зовнішній вигляд, доречний в інтер'єрах усіх стилів і поєднується з усіма матеріалами; скло відбиватиме світло та візуально робитиме будь-яку кухню просторішою;
У догляді можна користуватися як звичайними мийними засобами, так і спеціальними, призначеними для скла; екологічна чистота — матеріал стільниці у своєму складі не має жодних шкідливих речовин або небезпечних хімічних сполук.
Залишилися питання телефонуйте, пишіть на вайбер 095-12-13-095 Ян
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 5 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стілець | 4 шт. |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | скло з малюнком |
| Опори столу | хромована сталь |
| Царговий пояс столу | шпонована ДСП |
| Каркас стільця | метал |
| Ніжки табурета | хромована сталь |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 920 мм |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Ширина сидіння | 450 мм |
| Глибина сидіння | 430 мм |
| Висота спинки | 450 мм |
- Ціна: 10 600 ₴







